2018. december 11. kedd

1% segítség 100% szeretet

Az Alapítvány kizárólag a Katolikus Karitász szegénygondozó, betegápoló és más jótékonysági munkáját támogatja. Az 1% felajánlásával Ön a leginkább segítségre szoruló, elesett emberek jótevőjévé válik anélkül, hogy az pénzébe vagy fáradságába kerülne.

Kérjük, ajánlja fel személyi jövedelemadója 1%-át a Karitászt Támogató Alapítvány javára! Adószám: 19666275-1-43

Munkánk során kiemelt figyelmet fordítunk a válság miatt nehéz helyzetbe sodródott családok megsegítésére: az 1%-okból a rászoruló családoknak élelmiszert adunk, tanszerekkel segítjük az őszi iskolakezdést és áthidaló segítséget nyújtunk közműhátralékuk rendezéséhez.

Köszönjük bizalmát!

Karitászt Támogató Alapítvány
Adószám: 19666275-1-43

Töltse le a rendelkező nyilatkozatot itt!